Herkesin kendini birşey sandığı yerde hiç kimse birşey olamaz.
W. Gilbert

Uygun fiyata bağlama sipariş edebilirsiniz

Kıymetli canlar,

Bildiğiniz gibi bir süredir devam eden Bağlama Kursumuzun teorik (Nota) bölümü tamamlanmak üzere olup, çok yakın bir zamanda da pratik bölümüne yani bağlama üzerinden derslere başlamış olacağız. Bu sebeple, mevcut öğrencilerimizin bağlama alma ihtiyacı olduğu talebi derneğimize iletildikten sonra hem onlar hem de diğer almak isteyenler için bir araştırma yaptık. Yaklaşık iki aylık bir çalışmanın neticesinde birçok kişi ve tedarikçi ile görüşerek siz değerli canlarımızdan gelen talebi en iyi şekilde karşılamak amacıyla, maliyet fiyatına, kalitesi yüksek, fiyatı düşük olmak şartıyla dostlarımızın da aracılığıyla bir tedarikçi bulduk.

Bağlamanın özellikleri ve fiyat bilgisi şu şekildedir:
•   %100 Dut ağacından yapılma,
•   Sert malzemeden (bavul) kılıf,
•   Yedek 4 Adet Tezene ve
•   Yedek telleri ile birlikte
•   Kargo ücreti dahil $350 fiyata almak isteyen Can'larımız, 01.07.2018 Pazar Günü derneğimize gelerek isimlerini yazdırmalarını ve ödemelerini peşin olarak yapmalarını önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

KANADA ALEVİ KÜLTÜR MERKEZİ

ÖNEMLİ NOT :
Yukarıda yazılı fiyat ilk parti siparişimiz olacağı için ÖZEL alınmış fiyattır. Daha sonra ki talep ve siparişlerde bu fiyat değişiklik gösterebilir.

 

2018 Yaz Pikniğimize bekliyoruz

2018 piknik poster

Kıymetli canlar,

Derneğimizin kuruluşunun 22. yılında "Kanada Alevi Gençlik Kolları" ve "Kanada Alevi Kadın Kolları"mızın desteği, "North American Alevi Charity" vakfımızın katkıları ile "Geleneksel Yaz Piknik" organizasyonumuz Earl Bales Park - PICNIC AREA 4'de gerçekleşecektir.


22 Temmuz 2018 Pazar Günü saat 10:00am-8:30pm arasında, daha büyük bir katılım ile birlik ve beraberlik içerisinde tüm canlar ve dostlarımız ile bir arada olmayı hoşça vakit geçirmeyi arzuladığımız "Geleneksel Yaz Piknik" organizasyonumuzda ;

•BBQ (Et ve Tavuk), salata, içecek ücretsiz olacak olup,
•Yetişkinler ve Gençlerimiz için Tavla Turnuvası ve Voleybol Turnuvası
•Çocuklarımız için bir çok eğlenceli oyun ve aktivitelerin yanı sıra Hediye Çekilişimiz de düzenlenecektir.

Geleneksel Pikniğimize "SPONSOR" olmak, organizasyon hakkında bilgi almak yada görev almak isterseniz bize (647) 891 3214 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 Pikniğimizde sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

KANADA ALEVİ KÜLTÜR MERKEZİ

Not : Lütfen çevrenizdeki canlarımıza ve tüm dostlara bu davetimizi iletiniz.

Tarih :
22.07.2018
Saat :
10:00am - 08:30pm
Yer :
Earl Bales Park - PICNIC AREA 4
Adres :
44169 Bathurst St, North York, ON M3H 3P8
 
(Bathurst St. & Sheppard Ave. W)

 

 

 

Kritik Seçim

Değerli canlar,

24 Haziran 2018 tarihinde ülkemizde yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde Kanada’da oy verme işlemleri 16–17-18 Haziran 2018 tarihlerinde, T.C. Toronto Başkonsolosluğu; 10 Lower Spadina Avenue Suite 300, Toronto, M5V 2Z2 adresinde, saat 9:00am-09:00pm arasında gerçekleştirilecektir.

Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci tur oylamaya kalması durumunda ise oy verme işlemleri, 30 Haziran, 1 ve 2 Temmuz 2018 tarihlerinde aynı adreslerde gerçekleştirilecektir.

Bu seçimler, Türkiye Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimleridir.

Bu seçimi önemli kılan; burjuva diktatörlüğünün faşist biçimine geçiş program ve politikasının “milletin oyu” ile onaylanmış gösterilerek tekelci diktatöryal bir yönetimin tesis edilmek istenmesidir. Bu başarılabilinirse eğer, 12 Eylül askeri faşist idaresinden daha tehlikeli bir döneme geçilmiş olacaktır.

Türk, Kürt, Alevi, Sünni-Sol ve Sosyal Demokrat seçmenin mutlak birlikteliğinin şart olduğunu bilmek zorundayız. Artık “TAMAM” demenin vakti gelmiştir ve unutulmamalıdır ki bu son şanstır.

Seçim kararının ilan edilmesi ile birlikte gerek Yurtiçinde gerekse Yurtdışında Demokrasi’ye, Barış’a ve Halkların kardeşliğine, inanan milyonlarca insan harekete geçmiştir. Bu mücadele inancıyla hareket eden, Toronto Kurdish Community Center çatısı altındaki arkadaşlarımızda gece-gündüz demeden özverili çalışmalar yapmışlar ve bir “DOSTLUK GECESİ” tertip etmişlerdir.

Kanada Alevi Kültür Merkezi olarak aşağıda tarih, saat ve adres bilgilerinin yazılı olduğu geceye katılarak destek vermek isteyen tüm canlarımıza ve dostlarımıza duyurmak isteriz.

Tarih : 10.06.2018 Pazar
Saat : 6pm - 11pm / Giris ÜCRETSİZ’dir.
Yer : Edessa Banquet Centre
Adres : 1811 Albion Rd, Etobicoke, ON M9W 5W4

25 Haziran 2018 sabahı umut dolu, güneşli ve neşeli bir günde uyanmak dileğiyle.

Saygılarımızla,

Kanada Alevi Kültür Merkezi

 

 
Diğer Makaleler...