Açlık, ne dost, ne akraba, ne insanlık, ne de hak tanır.
Daniel De Foe

İngilizce, Türkçe, Almanca, Halk oyunları ve Semah Kursları

Yeterli sayıda katılım sağlanırsa Kültür Merkezimizde İngilizce, Türkçe, Almanca, Halk oyunları ve Semah kursları verilecektir. İlgilenenlerin isimlerini, telefon numaralarını, yaşlarını ve katılmak istedikleri kursu Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine emaille bildirmeleri veya hafta sonu derneğe gelerek listeye kayıt olmaları gerekmektedir. Katılanların sayısı, yaşları ve seviyelerine göre kurs çalışmaları düzenlenecektir.

Saygılar,

Kanada Alevi Kültür Merkezi
Yönetim Kurulu
 

Web Sitemizin Yeni Görünümü

Sitemize yeni eklenen ve eklenecek olan fotograf ve videoları görebilmek için sağ üst köşedeki 'Üye Girişi' kısmından üye olmanız gerekmektedir. Bir kere üye olup, üyeliğinizi aktif hale getirdiğinizde Menü kısmında 'Multimedya' seçeneği ulaşılabilir hale gelecektir.

Sitemize üyelik hiçbir şekilde ücretli değildir.

Geçmiş etkinliklerimizde çekilmiş, bu sitede yayınlanmaya uygun fotoğrafları lütfen bize ulaştırmaya çalışın. Sitemizin içeriğinin zenginleşmesinde sizinde katkınız olsun.

Saygılar,

 

2010 Takvimi

Sizde, 2010 yılında Alevilik için önemli günleri hatırlamak, hatırlatmak için, evinize, iş yerinize Kanada Alevi Kültür Merkezi'nden bir renk katmak için hazırladığımız takvimlerimizi alarak derneğimize katkıda bulunabilirsiniz.

İlgilenen dostlarımız dernekten $10 karşılığında temin edebilirler.  Email ile adreslerini bildirenlere yakınlarında oturan arkadaşlarımız tarafından iletmemiz mümkündür. 
Diğer Makaleler...